معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

انواع لوازم حفاری

افزودن به پسندها
ایجادشده توسط
روزبه معتمد چابكي (2)
Phone: 02188514597-09122881427
شماره تماس02188514597-09122881427

توضیحات

دفتر نمایندگی شرکتهایTECSO اسپانیا ،TECHNIDRIL فرانسه و GEOPRO از بلژیک ،FORSUN چین، در زمینه ادوات حفاری از قبیل انواع راد ، کر بارل، کیسینگ و انواع سرمته های مغزه گیری،حفاری (سخت بر ، الماسی و...) و 3-CON ،و بغل تراش (کلیه لوازم حفاری در سیستم متریک و وایرلاین) و پکرهای تزریق دوغاب سیمانBIMBAR) ) جهت آزمایشات نفوذ پزیری در سایزهای مختلف و ... .

2- دفتر فروش در زمینه انواع دستگاه های نمونه برداری ( کرگیری )آزمایشگاهی بتن و آسفالت ، و نیز مته های کرگیری ،دستگاه های کاترآسفالت ، بتن و میزهای برش ، دیسک های الماسی بتن و آسفالت بر در سایزهای مختلف .

3- نماینده فروش شرکتSOLGA اسپانیا و CARBODIAM بلژیک در ایران درزمینه ماشین آلات و لوازم و ادوات برش سنگ ، از قبیل انواع سگمنت ، دیسک های سنگبری و لقمه سابهای الماسی و سیم های الماسی ماربل و گرانیت ، جهت کارخانجات سنگبری و استخراج معادن سنگ .

4- انواع سرمته دریل واگن های حفاری معدنی ، راد ، کوپلینگ، شانک و مته و چکش های حفاری و ...

5- ضمنا این شرکت نسبت به تامین مواد افزودنی حفاری مانند Super mix ، Claystab ، Cmcو . . . نیز ، آماده ارائه خدمات میباشد .

ازآنجائی که ابزار و لوازم ذکر شده فوق از تنوع بسیاری برخوردار است لذا در صورت نیاز به هر یک از این نوع محصولات ، این شرکت قادر خواهد بود اطلاعات جامع تری را در اختیار شما قرار دهد ، در ضمن در صورت تمایل به داشتن کاتالوگ محصولات فوق الذکرمی توانید با این شرکت تماس حاصل فرمائید .

موقعیت

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی:1261
نمایش داده شده:1741
انقضا: ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ ۱۸:۰۶:۰۰

نظرات