معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن

در دهم تیر ماه 1390 همزمان با روز صنعت و معدن با هدف شناسایی و ارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، جهت کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود سایت معدن ها به عنوان مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن پا به عرصه حضور نهاد.

 

اطلاعات تماس
تهران. میدان آرژانتین
خیابان زاگرس. پ5. واحد2
info@madanha.ir
88877085 - 021
شبکه‌های اجتماعی

معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن

ریوتینتو نیز درد را حس می کند | غول معدنی از افزایش نیافتن حقوق کارکنان خود خبر می دهد

دومین شرکت بزرگ معدنی در جهان، ریوتینتو (Rio Tinto)، اعلام کرد حقوق کارکنان خود را در سال 2016 ثابت نگاه خواهد داشت؛ چرا که شواهدی از بهتر شدن وضعیت قیمت ها به چشم نمی خورد و در شرایط کنونی نیز حاشیه سود شرکت بسیار کم شده است.
به گزارش اطلس معدن، سم والش (Sam Walsh) مدیر عامل این شرکت، ضمن اعلام این خبر گفت: ثابت ماندن حقوق کارکنان، از مدیرعامل آغاز شده و همه کارکنان را شامل می شود. ریو همچنین، هزینه های اختصاص یافته به سفرها را محدودتر خواهد کرد.
سم والش همچنین نوشت: رشد جهانی آنقدر زیاد نیست که کم شدن نیاز چین به مواد خام را جبران کند. چین بزرگترین مصرف کننده مواد خام در جهان محسوب می شود.
در تصویر ارائه شده زیر، می توان تغییرات سهام شرکت معدنی ریوتینتو و چگونگی تطبیق آن با شاخص قیمت مواد معدنی را مشاهده کرد.
ماه گذشته نیز، سم والش اعلام کرد میزان سرمایه گذاری در نظر گرفته شده برای این شرکت در سال 2016، برابر 5 میلیارد دلار خواهد بوددر حالیکه پیش تر برابر 6 میلیارد دلار تخمین زده شده بود و در سال 2014 نیز برابر 8 میلیارد دلار بوده است.

تاریخ خبر 1394/10/27

Post a Comment