معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن

در دهم تیر ماه 1390 همزمان با روز صنعت و معدن با هدف شناسایی و ارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، جهت کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود سایت معدن ها به عنوان مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن پا به عرصه حضور نهاد.

 

اطلاعات تماس
تهران. میدان آرژانتین
خیابان زاگرس. پ5. واحد2
info@madanha.ir
88877085 - 021
شبکه‌های اجتماعی

معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن

سه شنبه 96/09/21 – سالانه 800 میلیون تن عملیات باطله برداری در کشور انجام می شود

عضو هیات امنای خانه معدن خبر داد:
عضو هیات امنای خانه معدن خبر داد: سالانه 800 میلیون تن عملیات باطله برداری و خاکبرداری در کشور صورت می گیرد.
سالانه 800 میلیون تن عملیات باطله برداری در کشور  انجام می شود

به گزارش روابط عمومی خانه معدن ایران، منصور نجمی نیا در ادامه بیان کرد: سالانه 800 میلیون تن عملیات باطله برداری و خاکبرداری در کشور صورت می گیرد که هزینه این جابجایی دست کم یک میلیارد دلار در سال است. 

عضو هیات امنای خانه معدن افزود: در حال حاضر عمده تمرکز ما به استان‌های کرمان،‌ یزد، کردستان، خراسان و آذربایجان غربی و شرقی معطوف شده و شرکت سرمایه‌گذاری آریا فاتح خاورمیانه با در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان‌ ماشین آلات سنگین معدنی و راهسازی بخش خصوصی در کشور، عملیات استخراج و باطله برداری در معادن مختلف داخلی و خارجی را از اوایل دهه‌ هفتاد به صورت مستمر انجام داده است.

او ادامه داد: ما موفق شده‌ایم تا کنون بیش از 800 میلیون تن عملیات باطله برداری را در معادن مختلف با موفقیت به انجام برسانیم. ضمن اینکه هم اکنون قادر هستیم عملیات باطله برداری با ظرفیت بیش از 120 میلیون تن در سال را پوشش دهیم.

منبع: روابط عمومی خانه معدن ایران

Post a Comment