معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن

در دهم تیر ماه 1390 همزمان با روز صنعت و معدن با هدف شناسایی و ارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، جهت کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود سایت معدن ها به عنوان مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن پا به عرصه حضور نهاد.

 

اطلاعات تماس
تهران. میدان آرژانتین
خیابان زاگرس. پ5. واحد2
info@madanha.ir
88877085 - 021
شبکه‌های اجتماعی

معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن

حادثه در معدن گیلانغرب یک کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت

بر اساس اعلام آخرین آمار‌ها در حادثهمعدن سرتیتان گیلانغرب ۷ نفر از کارگران دچار گازگرفتگی شدند که یکی از آنان به علت وخیم بودن حالش جان سپرد.
حادثه در معدن گیلانغرب یک کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت
 مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از مصدومیت سه نفر بر اثر ریزش معدن در گیلانغرب خبر داد.

جلیل بالایی گفت: این حادثه ساعت یک امروز ۱۳ تیرماه رخ داد و نیرو‌های امدادی از شهرستان گیلانغرب و قصرشیرین با آمبولانس‌های مجهز به سیستم اکسیژن دهی به محل اعزام شدند.

او با بیان اینکه هنوز جزییات دقیقی از حادثه در دست نیست بیان کرد: ریزش به اندازه‌ای که مسیر مسدود شود نبوده، اما احتمالا منجر به قطعی برق و سیستم تهویه در معدن شده است.

بالایی با علام اینکه تا کنون سه نفر در این حادثه مسموم شدند افزود: بالگرد و نیرو‌های امدادی استان برای کمک به مصدومان آماده اعزام هستند، اما تاکنون درخواستی برای پرواز نشده است هم چنین استاندار برای حضور در محل اعلام آمادگی کردندخوشبختانه امکانات محلی پاسخگو است.

یکی از مصدومان ریزش معدن در گیلانغرب به علت جراحات جان باخت

عادل شفیعی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد:ساعت ۱۳:۳۵ امروز بر اساس گزارش دریافتی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان کرمانشاه مبنی بر ریزش معدن در شهرستان گیلانغرب روستای سرتیتان ٣ تیم عملیاتی از شهرستان‌های گیلانغرب و با توجه به وضعیت مصدومین جهت اعزام هرچه سریعتر به مرکز درمانی یک تیم واکنش سریع از هلال احمر استان نیز توسط بالگرد به منطقه حادثه اعزام شد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر بیان کرد: هم اکنون‌ تیم‌های امدادی در محل حادثه حضور دارند و بر اساس اظهارات مطرح شده از سوی افراد محلی در این منطقه، ۶ تا ۸ نفر در این معدن محبوس شده‌اند.

او اظهار کرد: عملیات آواربرداری توسط تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در حال انجام است و در گزارشات بعدی اقدامات جمعیت هلال احمر درباره حادثه دیدگان اعلام خواهد شد.

او گفت: تا به این لحظه عملیات آواربرداری توسط تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در حال انجام است و متاسفانه یک نفر از مصدومین به علت شدت جراحات فوت شده است.

یک کشته و ۶ مجروح در حادثه معدن گیلانغرب

فرماندار گیلانغرب گفت: امروز در تماسی با مراکز امدادی گیلانغرب مبنی بر وقوع حادثه گاز گرفتگی در یکی از معادن منطقه سرتیتان این شهرستان برقرار شد که نیرو‌های امدادی بلافاصله به محل اعزام شدند.

کوروش محمودیان افزود: متأسفانه در این حادثه یکی از کارگران معدن به علت خفگی جان خود را از دست می‌دهد و ۶ نفر دیگر دچار مسمومیت می‌شوند که حال دو تن از از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

او بیان کرد: کرد: مصدومان این حادثه برای مداوا به بیمارستان‌های قصرشیرین و گیلانغرب اعزام شده اند.

گازگرفتگی علت اولیه حادثه معدن قیر طبیعی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: گازگرفتگی علت اولیه حادثه معدن قیر طبیعی «هوارگه برگه» بخش خصوصی روستای «سرتیتان» از توابع بخش مرکزی شهرستان گیلانغرب است.

محسن دارابی عصر جمعه در حاشیه بازدید از معدن قیرطبیعی حادثه دیده گیلانغرب، افزود: از کار افتادن ۲ عدد جت فن داخل تونل و تراکم گاز معدن بیتومین علت این حادثه است و اطلاعات بیشتر پس از بررسی معاون امور معدنی و صنایع معدنی و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام می شود.

او اظهار داشت: در جریان این حادثه یک تن فوت و ۶ تن دیگر مصدوم شدند که حال ۲ تن از مصدومان حادثه وخیم و توسط ۲ فروند بالگرد به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.

منبع: ماین نیوز.

Post a Comment